AUTOR: Moriarty, Liane
CIJENA: BESPLATNO

Najbolji Malo je nedostajalo pdf, koje ćete pronaći ovdje

Opis:

Ova priča počinje roštiljem u običnom susjedstvu, jednoga sunčanog poslijepodneva. Clementine i Sam pozvani su u posljednjem trenutku. Domaćine ne poznaju najbolje – oni su susjedi njihovih starih prijatelja, Erike i Olivera, starih prijatelja s kojima su se odavno trebali prestati družiti. Clementine i Sam po svoj su prilici trebali pristojno odbiti poziv. Ne, hvala – riječi su koje su mogle sve promijeniti. Jer sad Clementine do kraja života neće zaboraviti koliko je glasno Erika vrisnula njezino ime. Bolno glasno… Događaje toga poslijepodneva svatko je zapamtio malo drugačije. Svatko iz svog razloga. Nitko ne želi biti krivac. Dok šestero ljudi pokušava sastaviti slagalicu događaja, na površinu izlaze bolne istine i stare tajne. Ako ne mogu vjerovati vlastitom pamćenju i vlastitim motivima, mogu li vjerovati ikome drugome? Moriarty je bolja nego ikad: nećete tako brzo zaboraviti ove likove pune problema, ali simpatične, kao ni njihove odnose, koji ih blisko povezuju, ali su ih umalo i uništili. Huffington post Briljantno, inteligentno, urezat će vam se u pamćenje. Moriarty piše živo, duhovito i bez milosti. Sunday express Roman koji pogađa u središte mete. Nećete ga moći pustiti iz ruku do posljednje stranice. Sophie Hannah Vraški dobra knjiga. Duhovita i zastrašujuća. Stephen King Liane Moriarty australska je spisateljica koja je našoj publici poznata po uspješnicama Suprugova tajna, Posljednja obljetnica i Male laži (po kojoj je snimljena istoimena nagrađivana serija). Suprugovu tajnu je knjigu britanski knjižni klub “Richard and Judy Book Club” proglasio najboljom u jesen 2013. Živi u Sydneyju sa suprugom, sinom i kćeri.

...Oldmana ("Mank"), ako ne i Stevena Yeuna ("Minari") ... KAKO JE DRAŽEN PETROVIĆ UMALO ZAVRŠIO U PARTIZANU! Malo je ... ... . Zvali su ga Konan, snažno tijelo, korpulentna figura i duga kosa, samom pojavom utjerao bi strah u kosti suparnicima. Ali, znao je igrati nogomet, malo mu je nedostajalo da bude među 22 nogometaša koji će na svjetsku smotru u Francuskoj 1998. godine izboriti brončanu medalju… Znali su Ivu Ergovića zvati i - Viking. Ovaj epitet […] No vaterpolo je bio jedini momčadski sport u kojem smo nastupili na OI, a ondje je nedostajalo malo i sreće u nekim trenucima. Odigrali smo u Tokiju i neke vrhunske utakmice, a ... Malo je nedostajalo - Knjige - Mozaik knjiga ... . Odigrali smo u Tokiju i neke vrhunske utakmice, ali i neke malo lošije, nažalost u ključnoj utakmici četvrtfinala nismo bili pravi - napomenuo Hrvoje okrenuvši se izboru: Malo je nedostajalo da drugoligaš na odmor ode s golom prednosti, no u 40. minuti je izjednačio Kumbulla, a u nastavku se dogodio potpuni preokret Rome koja je potpuno dominirala kroz svih 90 minuta. Prvo je Tammy Abraham u 54. zabio za 2-1. Potom je unutar samo tri minute (60. i 62.) gostujući igrač Gargiulo zaradio dva žuta kartona čime ... Sudski spor Meghan Markle prije gotovo dvije godine započela je s Mail on Sundayem nakon što su objavili njezina pisma ocu iz 2018. godine. Osim navedene cifre od jedne funte, britanske novine primorane su platiti neodređeni iznos za odvojeni slučaj kršenja Meghaninih autorskih prava objavljivanjem dijelova pisma na pet stranica koje je napisala ocu ubrzo nakon kraljevskog vjenčanja s ... Gosti su vodili u Rimu pogotkom Calabresija u 15. minuti. Malo je nedostajalo da drugoligaš na odmor ode s golom prednosti, no u 40. minuti je izjednačio Kumbulla, a u nastavku se dogodio potpuni preokret Rome koja je potpuno dominirala kroz svih 90 minuta. Prvo je Tammy Abraham u 54. zabio za 2-1. Potom je unutar samo tri minute (60. i 62.) gostujući igrač Gargiulo zaradio dva žuta ... Gosti su vodili u Rimu pogotkom Calabresija u 15. minuti. Malo je nedostajalo da drugoligaš na odmor ode s golom prednosti, no u 40. minuti je izjednačio Kumbulla, a u nastavku se dogodio potpuni preokret Rome koja je potpuno dominirala kroz svih 90 minuta. Prvo je Tammy Abraham u 54. zabio za 2-1....